Aşk-ı Memnu

200610

Aşk-ı Memnu

Aşkı arayan bir aşk hikâyesi...

Aşk-ı Memnu

4 Eylül 2008 tarihinde Kanal D'de başlayan Türk dizisi. 1. sezon ve 2 sezon bölümleri perşembe günleri saat 20:00'de yayınlanmıştır.

Halit Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından Melek Gençoğlu ve Ece Yörenç'in senaryolaştırdığı Aşk-ı Memnu'nun yapımcılığını Ay Yapım, yönetmenliğini Hilal Saral Ünalan üstlenmiştir. Dizide Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ ve Hazal Kaya'nın yanı sıra Selçuk Yöntem, Nebahat Çehre ve Zerrin Tekindor gibi oyuncular da rol almaktadır. Dizinin müzikleri Toygar Işıklı tarafından yapılmaktadır.
Destiny
Joker
Joker

http://fatihmuldur.websitem.info/

Bu yazıyı burda paylaş : diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Aşk-ı Memnu :: Yorum

Mesaj Bir Cuma Haz. 25, 2010 12:13 am tarafından Destiny

__SEN BENİM OĞLUMDUN...

Finali bi sıkıntı gibi içime oturdu, bi tuhaf oldum işte. sanki o anı o ihaneti ben de yaşamışım gibi.herhalde bi diziyi yaşayarak izlemek bu olsa gerek.şuan bile içimde tuhaf bi sıkıntı var.Özellikle son zamanlarda dizi finallerinin hep kötü sonla bitmesi ki zaten Aşk-ı Memnu' nun finalini bilerek izledim ama yine çok etkilendim. Bihter' e mi, Behlül' e mi, Adnan' a mı, Nihal' e mi, Beşir' e mi, Bülent' e mi hatta yoksa Firdevs' e mi üzülsem bilemedim.Sanırım en çok bihter' e üzüldüm ve tabi behlül' e.Behlül' ün o çaresiz, o pişmanlık duygusu, o masum, o ürkek hali ve acınası hali gözümün önünden hiç gitmiyor.Bihter' in o çaresizliği, belki bi hırs olarak başladı ama behlül' e olan aşkı, o masumluğu, sonra Adnan' nın ''sen benim oğlumdun demesi'', Nihal' in 'hayırrr'' diye bağırması...
Behlül' ün aslında hep bihteri seviyor olması.

__BEHLÜL KAÇAR...

Bence bu diziden çıkara bileceğimiz ders; sadece bi hefes, bi şeytani arzu kısacası yanlışla başlayan bi aşkın bi hatanın aslında ne geri dönülmez yollar açabileceğini, bi çok hayatın karara bileceğini, insanların ölebileceğini gördük, nası kötü sonuçlar çıkara bileceğini, pişman olsan bile affedilemez olduğunu...

Mesaj Bir Cuma Haz. 25, 2010 12:44 am tarafından Destiny

Mesaj Bir Cuma Haz. 25, 2010 12:39 pm tarafından Evanescense

Mesaj Bir Cuma Haz. 25, 2010 12:44 pm tarafından Evanescense

Aşk-ı Memnu nette rekor kırdı.Dünya sıralamasında twitter' da ilk sıraya yerleşti.

Mesaj Bir Cuma Haz. 25, 2010 1:10 pm tarafından Jack

finali çok etkileyiciydi.Bende çok etkilendim.Özellikle bihter' in ölüm sahnesi beni çok etkiledi. Crying or Very sad
Arrow beni beni beni bihterini No Sad Crying or Very sad

Mesaj Bir Cuma Haz. 25, 2010 1:14 pm tarafından Jack

Evanescense demiş ki:Aşk-ı Memnu nette rekor kırdı.Dünya sıralamasında twitter' da ilk sıraya yerleşti.

Like a Star @ heaven bir aşk-ı memnu geçti hayatımızdan Like a Star @ heaven

Mesaj Bir Cuma Haz. 25, 2010 1:15 pm tarafından Destiny

Herkes heyecanla finalini bekliyordu ama açıkcası ben bile bu kadar izleyiciler üzerinde etki bırakacağını düşünmemiştim ki bende çok etkilendim.

__evet bi aşk-ı memnu geçti hayatımızdan...

En son Destiny tarafından Cuma Haz. 25, 2010 1:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi (Sebep : kimene)

Mesaj Bir Cuma Haz. 25, 2010 1:21 pm tarafından Evanescense

Arrow yani bir rüzgâr gibi esip geçti hayatımızdan. Sad

En son Evanescense tarafından Cuma Haz. 25, 2010 1:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : ben öyle istedim diye=P)

Mesaj Bir Salı Haz. 29, 2010 2:33 am tarafından Destiny

Mesaj Bir Perş. Tem. 08, 2010 9:10 am tarafından Evanescense

Mesaj Bir Cuma Ağus. 27, 2010 12:19 pm tarafından Evanescense