SİNEMAYA DAİR...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Ellen DeGeneres show

060910

The Ellen DeGeneres show Empty The Ellen DeGeneres show

The Ellen DeGeneres show The-ellen-show-twitter-youtube-facebook1
Destiny
Destiny
Joker
Joker

http://fatihmuldur.websitem.info/

Bu yazıyı burda paylaş : reddit

The Ellen DeGeneres show :: Yorum

Evanescense

Mesaj Cuma Eyl. 10, 2010 8:28 am tarafından Evanescense

Her sabah farklı bir ünlüyü konuk eden Emmy ödüllü komedyen Ellen DeGeneres, gündüz eğlencesinin vazgeçilmez ismi.
Emmy ödüllü sunucu Ellen DeGeneres, Emmy ödüllü sabah programında ünlü konuklarıyla özel röportajlar, müzikal performanslar, sıradan insanların inanılmaz hikayeleri ve komediyi birleştirerek her sabah güne kahkahalarla başlamanızı sağlayacak.
The Ellen DeGeneres Show’da ünlülerle röportajlar, son günlerin en konuşulan müzisyenleri, sıradışı yetenekler ya da hikâyeleri olan sıradan insanlar var. Bütün bunların yanında izleyicilerin de katılabildiği eğlenceli oyunlar da bu programda...

Evanescense

Mesaj Cuma Eyl. 10, 2010 8:30 am tarafından Evanescense

Ellen DeGeneres 2003`de The Ellen DeGeneres Show isimli talk show sunmaya başladı ve başarılı ratinglerden sonra hala devam etmektedir.Program şöyle Her programda görülen şeye bakarsak:Ellen ilk olarak gelip başına gelen olayları veya komik şeyler anlatıyor,daha sonra izleyicilerle dans ediyor(ve çoğu zaman yaptığı masa haraketi vardır),daha sonra bir birinden ünlü konuklarla sohbet ediyor.Bir çok programda seyircilerle oyunlar oynayan ve gerçektende müthiş ödüller veren (üstelik kaybedenlerede) DeGeneres ayrıca aldığı mektup veya elektronik postaları gönderenlerin bazılarını telefonla aramaktadır fakat program canlı değildir.Her çarşamba Web videolarından gösteren Ellen ayrıca bazen izleyicilerin gönderdikleri ilginç veya komik resimleride göstermektedir.Emmy ödülleride alan program Türkiyede E2 kanalında türkçe dublajlı yayınlanmaktadır. Ellen'ın Türkçe seslendirmesini Seslendirme Sanatçısı Müdrike Coşansu yapmaktadır.

e2 kanalında

Türkçe Seslendirenler :

Ellen Degeneres : Müdrike Coşansu

Tony Okungbowa : Hakan Gerçek

Gülen Karaman

Parla Şenol

Tuba Gürler

Ziya Kürküt

Nilgün Kasapbaşoğlu

Oya Küçümen

Ali Gül

Özden Ayyıldız

Hümay Güldağ

Murat Atıl

Sercan Gidişoğlu

Evanescense

Mesaj Cuma Ara. 03, 2010 7:24 pm tarafından Evanescense

''hayatım boyunca hep yargılandığım için, yargılanmanın ne olduğunu iyi bilirim''
ellen degeneres

En son Evanescense tarafından Çarş. Ara. 08, 2010 11:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Evanescense

Mesaj Cuma Ara. 03, 2010 7:29 pm tarafından Evanescense

The Ellen DeGeneres show Ellen-degeneres

Ellen Degeneres
Ellen DeGeneres, (d. 26 Ocak 1958, New Orleans) ABD'li oyuncu ve komedyen. Stand up kariyerine Teksas'ta, küçük bir kulüpte başladı.

Ellen isimli dizide başrolü oynadı. 1997'de lezbiyen olduğunu açıkladıktan sonra birçok tepkiyle karşılaştı ve dizinin de popüleritesi arttı. Birçok firma (başta Chrysler olmak üzere) diziden sponsorluğunu çekti. Fakat dizi yine de bir Emmy Ödülü almayı başardı.

1997 ile 2000 yıllarında arasında aktris Anne Heche ile beraber oldu. 1999'da Anne Heche ile evlenmeyi planladı ancak başaramadı. 2000 yılında 3,5 yıllık ilişkisini noktalayan Ellen DeGeneres aktris ve fotoğrafçı Alexandra Hedison ile birlikte oldu. 2004 yılında da dört yıllık ilişkisini noktalayan Ellen, Portia de Rossi ile 17 Ağustos 2008 tarihinde Beverly Hills'de evlendi.DeGeneres, Ross ile evleneceklerinin haberini, kendisinin sunduğu televizyon programında geçen mayısta duyurmuştu.

25 Şubat 2007'de yapılan 79.Oscar Ödül Töreni'ni sunmuştur.

Komedyen-aktris Ellen DeGeneres 1982 yılında Amerika'nın en komik insanı seçilmiştir.

İlginç Bilgiler

-Hız Tuzağı filminde Sandra Bullock'un oynadığı rol önce kendisine teklif edilmiştir.
-Aslında Goodbye Lover (Elevda aşkım) filminde Ellen Degeneres`in canlandırdığı çavuş Rita Pompano karakterinin ölümüne seyirci karşıydı.
-80`lerde ilk stand up`nı yaptığında çok heyecanlıydı hatta mikrofonu yerinden oynatmaya korkuyordu.Ve ilk stand up`larının hiç birinde mikrofona dokunmamış.
-Boyu 1.71 m.
-Bootsie ve Muffin isimli köpeği var.
-O bir vejeteryan.
-Dr.Dolittle filminde az olarak filmin başında sesi geçiyor.
-Sheryl Crow`un A Change müzik klibinde var.
-Popeye tavuklar,American Express,XM satellite radio,US West Telecommunications `un reklamlarında vardır.
-VH-1'in 1998 moda ödüllerini sunmuştur.
-79.Oscar ödül törenini sunmuştur.
The Ellen DeGeneres Show
Ellen DeGeneres 2003`de The Ellen DeGeneres Show isimli talk show sunmaya başladı ve başarılı ratinglerden sonra hala devam etmektedir.Program şöyle Her programda görülen şeye bakarsak:Ellen ilk olarak gelip başına gelen olayları veya komik şeyler anlatıyor,daha sonra izleyicilerle dans ediyor(ve çoğu zaman yaptığı masa haraketi vardır),daha sonra bir birinden ünlü konuklarla sohbet ediyor.Bir çok programda seyircilerle oyunlar oynayan ve gerçektende müthiş ödüller veren (üstelik kaybedenlerede) DeGeneres ayrıca aldığı mektup veya elektronik postaları gönderenlerin bazılarını telefonla aramaktadır fakat program canlı değildir.Her çarşamba Web videolarından gösteren Ellen ayrıca bazen izleyicilerin gönderdikleri ilginç veya komik resimleride göstermektedir.Emmy ödülleride alan program Türkiyede E2 kanalında türkçe dublajlı yayınlanmaktadır. Ellen'ın Türkçe seslendirmesini Seslendirme Sanatçısı Müdrike Coşansu yapmaktadır.

Ödülleri

-2007 En İyi Talk Show, The Ellen DeGeneres Show
-2007 En iyi Talk Show Sunucu, The Ellen DeGeneres Show
-2006 En İyi Talk Show, The Ellen DeGeneres Show
-2006 En iyi Talk Show sunucusu, The Ellen DeGeneres Show
-2006 En İyi özel senaryo , The Ellen DeGeneres Show
-2005 En iyi Talk Show, The Ellen DeGeneres Show
-2005 En iyi Talk Show sunucusu, The Ellen DeGeneres Show
-2005 En iyi özel senaryo, The Ellen DeGeneres Show
-2004 En iyi senaryo, The Ellen DeGeneres Show

Emmy Ödülleri
-1997 En iyi senaryo,komedi serisinde, Ellen ("puppy episode" için)
Halkın seçimi ödülleri
-2007 Favori günlük Talk Show sunucusu
-2007 Favori komik kadın yıldız
-2006 Favori günlük Talk Show sunucusu
-2006 Favori komik kadın yıldız
-2005 Favori günlük Talk Show sunucusu
-2005 Favori komik kadın yıldız
Çocukların seçimi ödülü
-2004 Animasyon filminde en iyi seslendirme, Finding Nemo
-Bunun dışında üç altın küre adaylığı var.

Televizyon çalışmaları
-Women of the Night (1988)
-Open House (1989-1990)
-Laurie Hill (1992-1993)
-Roseanne Dr. Whitman rolünde (1995)
-Ellen (1994-1998)
-Mad About You Nancy Bloom rolünde (1998)
-If These Walls Could Talk 2 (2000)
-Ellen DeGeneres: The Beginning (2000) (İlk HBO özel Stand Up)
-Will & Grace Louise rolünde. (2001)
-On the Edge (2001) (Reaching Normal bolümü)
-The Ellen Show (2001-2002)
-Ellen DeGeneres: Here and Now (2003) (Stand Up)
-The Ellen DeGeneres Show (2003-devam ediyor)
-Joey (2005) (bir bölüm/kendisi)
-79`cu Akademi Ödülleri (Sunucu) (25 Şubat 2007)
-American Idol: Idol Gives Back (Yardımcı sunucu) (April 2007)
Filmografi
2004: My Short Film (Kısa film)
2003: Finding Nemo - (Seslendirme)
2002: Pauly Shore Is Dead
2001: Reaching Normal (On The Edge`nin bir bolümü)
2000: If These Walls Could Talk 2
1999: The Love Letter
1999: Edtv
1998: Dr.Dolittle (Seslendirme)
1998: Goodbye Lover
1996: Mr. Wrong
1995: Roseanne
1993: Sivri Kafalar-Coneheads
1990: Arduous Moon
1989: Open House
Kitapları
-My Point...And I Do Have One
-The Funny Thing Is...

En son Evanescense tarafından C.tesi Ara. 04, 2010 8:49 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Evanescense

Mesaj Cuma Ara. 03, 2010 7:32 pm tarafından Evanescense

Ellen DeGeneres: Hayatının Dönüm Noktaları
-1970
Mizah Her Derde Deva
13 yaşındayken anne ve babasının boşanmasıyla DeGeneres mizah yeteneğinin annesi Betty’nin boşanma sürecini atlatmasına yardım ettiğini fark eder. Ellen People(2006) dergisindeki bir röportajında bunu şöyle açıklar:“Annemin kırık bir kalple başa çıkmasına yardım ediyordum, bu bizi daha da yakınlaştırdı ve mizahın gücünü anlamama yardım etti.”

-1974
Travma
DeGeneres ve annesi, New Orleans'tan Atlanta’ya taşınırlar. Ağabeyi, Vance New Orleans'ta babasıyla kalır.

DeGeneres, annesinin göğüs kanseri tedavisi gördüğü sırada, üvey babasının tacizine uğrar, pencereden kaçarak kurtarır kendini. Annesinin kanser tedavisi gördüğü sıralarda üzülmesini istemez. Annesine ancak, liseyi bitirip New Orleans’a geri döndüğünde gerçeği söyleyebilir

Üvey babası, Ellen’ın taciz iddialarını reddederek abarttığını söyler. Annesinin bu adamla 10 sene daha evli kalması DeGeneres’i kırar, annesiyle ilişkilerini etkiler.

-1977
Rekabet
Erkek kardeşi Vance, New Orleans'ta rock grubuyla, mahalli bir üne sahiptir.”Herkes onun kim olduğunu biliyordu.Bu beni bir şeyler yapmaya itti, çünkü onun herkesin ilgi ve sevgisini çektiğini görüyordum”
New Orleans Üniversitesine bir dönem devam ettikten sonra Üniversiteden ayrılarak çeşitli işlerde çalışmaya başlar. Bu arada, akşamları lezbiyen barlara gitmektedir.

-1980
Trajik Olay
21 yaşındaki DeGeneres, 23 yaşındaki şair Kathy Perkoff ile yakınlaşır. Kathy’nin kız kardeşi o günleri şöyle hatırlıyor: ”Onlar, birbirlerine aşık olan çok yaratıcı, çılgın iki gençti.”

Perkoff ’un trajik bir trafik kazasında ölmesiyle, DeGeneres sıkıntılı bir döneme girer. Pirelerle dolu yeni bir eve taşınır ve burada, beş kuruş parasız,sevdiğinin ölümüyle sarsılmışken ilk monoloğunu“ Tanrı’yla telefon görüşmesi” (a phone Call to God”) yazar ve ilk stand up gösterisini New Orleans'ta gerçekleştirir. Bu performansıyla 1984 “Showtime's Funniest Person in America ödülünü” alır.

-1982
Yollarda
DeGeneres, turlarından ilkine başlar, Amerika’yı bir uçtan diğerine dolaşır, küçük barlarda ve kulüplerde gösteri yapar. “Gerçekten çok dayanıklı olmanız gerekiyor. Çok fazla seyahat ediyorsunuz, etrafınızda bir sürü sarhoş insan oluyor. Sadece büyük şehirlere gitmiyorsunuz, küçük kasabalara, küçük alışveriş merkezlerine, striptiz kulüplerine gidiyorsunuz, öyle yerlerde gösteri yapıyorsunuz ki, ödenen en yüksek hesap günün çorbası. Dükkanın dışındaki bir levhada şöyle yazabiliyor: GÜNÜN ÇORBASI: BROKOLİ ve ELLEN DEGENERES”

-1986
Johnny Carson Şov
DeGeneres, Johhny Carson ’un sunduğu “Tonight Show” da meşhur “A Phone Call to God” monoloğundan sonra sohbet için davet edilen ilk kadın komedyen oldu. Daha çok kişinin saygısını kazandı ve ilgisini çekti.

Bu onun uzun süre önce hayal ettiği bir şeydi: “1980 senesinde pireler tarafından işgal edilmiş yatağımda oturuyordum ve düşünüyordum Bunu Johhny Carson’ın show programında yapacağım ve onun programına tekrar davet edilen ilk kadın komedyen olacağım. Ben bu deneyimi yaşadım çünkü bunu istedim.”

-1989
Televizyonda
DeGeneres, Fox'un sit-com dizisi olan “Open House”da ufak bir rol alır. Dizi sadece bir sezon gösterimde kalır, oynadığı karakter sevilir. En önemlisi, DeGeneres'in gözleme dayalı mizah anlayışını gözler önüne serer.
2 yıl sonra Laurie Hill’de ufak bir rol alır. 5 haftadan sonra dizi yayından kaldırılır ama dizinin yapımcıları Ellen için bir show yapmak istemektedirler.
-1994
DeGeneres, ABC kanalının komedi dizisi“These Friends Of Mine” da Ellen Morgan rolüyle beyaz ekranda parlamaya başladı. Dizi 2. sezonunda “Ellen” olarak adlandırıldı, oldukça başarılı oldu. Ayrıca Ellen DeGeneres’e Emmy ödülü getirdi.
-1995
İlk kitabı “My Point...And I Do Have One” çıktı ve bestseller oldu.
The Ellen DeGeneres show Point_thumb%5B1%5D

-1996
“Mr. Wrong” adlı romantik komedide başrol oynadı.
The Ellen DeGeneres show Ellen-013_thumb%5B1%5D

-1997
“Yep, I'm Gay"

DeGeneres Time dergisinin kapağına çıktı ve eşcinsel olduğunu kamuyoyna duyurdu. Time dergisinde yer alan röportajında “ Ben komedyen olmak dışında hiç bir şey olmayı seçmedim. Ben eşcinselim ve bunu bir sır olarak saklamak istemedim, açıkladım. Bu ise büyük bir politik olay oldu” dedi
The Ellen DeGeneres show Timeyepiamgay_thumb%5B1%5D
30 Nisan’da DeGeneres, “Ellen”adlı dizide canlandırdığı Ellen Morgan karakteriyle “dolaptan çıktı”. 42 milyon kişiyi televizyon karşısına oturtan programın yayını esnasında “Come Out” partileri yapıldı. Eşcinsel karşıtlarının protestoları ve düşen izlenme oranları nedeniyle 5. sezon sonunda ABC programı yayından kaldırdı. New Yor Times’a yaptığı bir açıklamada DeGeneres “Ben eşcinsellerin ne yaşadıklarına dair bilgi vermeye çalıştım ama bu komik değildi.”

Ellen ve Anne Heche

Mart ayında Vanity Fair partisinde tanışan DeGeneres ve Heche çıkmaya başladılar.
The Ellen DeGeneres show Anneandellen_thumb
Anne, Oprah Winfrey’in programında şöyle diyecekti:”Kendimi eşcinsel gibi hissetmiyorum, sadece aşığım.”

-1998
Ellen 2 filmde başrol oynar, “EDtv” ve “Love letter”.

-2000
3,5 yıldan sonra DeGeneres Anne Heche ile yollarını ayırır. Kaliforniya Fresco civarında Tanrı’nın elçisi olduğunu ve insanları uzay gemisiyle cennete götüreceğini söyleyen Anne Heche hastaneye kaldırılır. Ellen DeGeneres ’in hayatını filme alırken beraber çalıştıkları kameraman Coleman Laffoon 1 sene sonra ile evlenir.

DeGeneres ayrılığın hemen arkasında yeni aşkını bulur: aktris ve fotoğrafçı Alexandra Hedison.
The Ellen DeGeneres show Ellenandalexandra_thumb%5B1%5D

-2003
Yüzmeye Devam Et
DeGeneres Finding Nemo filminin unutkan balığı Dory’yi seslendirir. Film dünya çapında 860 milyon dolar hasılat elde eder ve En iyi Animasyon filmi dalında Oskar ödülü alır.
The Ellen DeGeneres show Dory_thumb%5B2%5D
The Ellen DeGeneres Show yayına başlar. DeGeneres, programın başında yaptığı monologları, dansı, ünlü konukları, komik yarışmalarıyla Emmy Ödüllerini silip süpürür.
“Yaptığım programın insanlara ulaşmasını ve pozitif olmasını istedim. Ben kendi şovumu, kariyerimi ve her şeyimi 3-4 seneliğine kaybettim. Her şeye baştan başlayabilecek kadar güçlü olduğumu öğrenmem gerekiyordu.”

-2004
Amerikan Express, dünya çapındaki reklam kampanyalarında yer alması için DeGeneres ile anlaşır.
İlişkileri bitmek üzereyken DeGeneres ve Hedison Advocate dergisinin kapağını süsler. DeGeneres, “2004 VH1 Big Awards”da tanıştığı Portia De Rossi ile çıkmaya başlar.
The Ellen DeGeneres show 21276270680101c0fabaoiu2_thumb%5B1%5D

-2005
Gözyaşları ve kahkahalar
DeGeneres, Moda Dergisi Allure’un kapağına çıkar. İlk defa kamuoyuna üvey babasının cinsel tacizine uğradığını açıklar: “Genç kızların hayır demenin farklı yolları olduğunu bilmeleri önemli. Eğer başlarına böyle bir şey gelirse hemen bunu paylaşmalılar.”
The Ellen DeGeneres show Ellendegeneres1_240_thumb%5B2%5D
Katrina kasırgasından sonra düzenlenen 57. Emmy Ödüllerinin sunuculuğunu DeGeneres üstlenir.

-2007
Whoopi Goldberg’den sonra Oskar ödüllerini sunan 2. kadın olur, bunu pantolonla yapan ilk kadın.

The Ellen DeGeneres show E_degeneres14_180_240_thumb%5B1%5D

W dergisinin kapağında yer alır ama elbise giymeyi reddeder: “Bu derginin bir moda dergisi olduğunu biliyorum. Benim için bu derginin kapağında yer almamın düşünülmesi ve istenmesi bile çok büyük bir şey. Benden elbise giymem istendiğinde ilk olarak, tamam giyerim, bu fikre açığım dedim. Sonra, düşündüm, elbisenin içinde rahat değilim. Olduğum şey için kimseden özür dileyecek değilim.”
The Ellen DeGeneres show Welen_thumb%5B1%5D

-2008
Evlilik Çanları Kimin için Çalıyor?
DeGeneres ve kız arkadaşı Portia de Rossi Los Angeles'taki evlerinde 19 kişinin katıldığı bir törenle evleniyorlar. “Ne diyebilirim ki? Ben dünyadaki en şanslı kızım.”

En son Evanescense tarafından C.tesi Ara. 04, 2010 8:48 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Evanescense

Mesaj Cuma Ara. 03, 2010 7:37 pm tarafından Evanescense

Pretty,Witty Ellen

The Ellen DeGeneres show The-ellen-show-twitter-youtube-facebook1

E2 kanalında saat 11:00, 15:00 ve saat 19:00 da yayınlanıyor The Ellen DeGeneres Show. Her zaman pantalon giymesine rağmen eşcinsel olduğu aklımın ucundan bile geçmemişti. Sonuçta insanları cinsel kimlikleri, ten renkleri, dini inançlarına göre sınıflandırmanın yanlış olduğunu düşünüyorum. Hepimiz insanız, başka bir etikete ihtiyacımız yok.

Ellen DeGeneres hakkında çok şey okudum, seyrettim. Ellen, sadece bir Talk Show sunucusu ve bir komedyen değil. O dünyayı değiştirdi. Nasıl mı?

The Ellen DeGeneres show Ellen1_thumb1

Şubat 1997 ‘de Oprah Winfrey’in programında eşcinsel olduğunu açıkladı. Hemen ardından, Ellen adlı komedi dizisinde canlandırdığı Ellen Morgan karakteri de, Nisan ayında “Puppy Episode” olarak adlandırılan bölümde “dolaptan çıktı”(come out of closet) Televizyon tarihinde ilk defa, gay bir oyuncu yine gay bir baş karakteri canlandırıyordu. Bu bölüm izlenme rekorları kırdı. Bu arada, dizinin sponsorlarından bazıları anlaşmaları iptal ettiler. Ellen DeGeneres’i zor günler bekliyordu. Dizinin izlenme oranları da düşüyordu. Böylece 5. sezon sonunda dizi yayından kaldırıldı. Ellen kırgın, kızgındı. 3 sene boyunca iş yapamadı.

Böylesine dibe vurmuşken, Ellen tam anlamıyla küllerinden yeniden doğdu. Gösteri dünyasında zor olanı başardı.

Bunun da ötesinde, arkasından gelenlere bir anlamda yol açmış da oldu.(1998 de yayınlanmaya başlayan Will and Grace, Six Feet Under 2001-2005)

DeGeneres televizyon dizilerine CBS nin yeni sitcomu The Ellen Show(2001-2002)ile geri döndü. Karakteri lezbiyen olmasına rağmen, dizinin ana teması bu değildi.

4 Kasım 2001 de, Emmy ödüllerinin sunuculuğunu yapan DeGeneres, 11 Eylül saldırıları sonrasında 2 kere ertelenen törende harika bir performans sergiledi. O gece akılda kalan cümlelerinden biri de “We’re told to go on living our lives as usual, because to do otherwise is to let the terrorists win, and really, what would upset the Taliban more than a homosexual woman wearing a suit in front of a room ful of Jews?” oldu.(“ Bize hayatlarımıza devam etmemiz söylendi, çünkü aksini yapmak teröristlerin kazanmasına izin vermek olurdu ve gerçekten, Taliban’ı, bir oda dolusu Yahudi’nin önünde takım elbise giymiş homoseksüel bir kadından daha çok ne üzebilir”)

Katrina kasırgasından sonra yapılan 2005 Emmy ödüllerinde de sunucu Ellen DeGeneres olmuştu.

Disney/Pixar tarafından üretilen “Finding Nemo”(nemo’yu bulmak”) filminde Dory adlı unutkan balığı seslendirdi.

Ellen sağlam adımlarla, gösteri dünyasına geri dönüyordu.

Eylül 2003 de DeGeneres, The Ellen DeGeneres Show programına başladı. Mayıs 2009 da 1000. programı yapan DeGeneres, 1. sezonda 11 tane Emmy Ödülüne aday gösterildi, 4 tane ödül aldı. 3 sezonda toplam 11 Emmy ödülüne layık görüldü.

7 Eylül 2006’da 79. Oskar Ödül törenini sunma görevi Ellen DeGeneres’e verilmişti, ilk defa aleni bir eşcinsel Oskar töreninde sunuculuk yapıyordu.
The Ellen DeGeneres show Ellen_oscar
O gece yaptığı gösteriyle ilgili eleştiriler hep olumluydu. Ayrıca, o günkü performansıyla Emmy Ödülüne aday gösterildi.
The Ellen DeGeneres show EllenEmmy08_thumb1

Kaliforniya eyaletinde eşcinsel evliliği yasaklayan kanunun reddedilmesiyle, DeGeneres 2004 senesinden beri birlikte olduğu Portia de Rossi ile 16 Ağustos 2008’de evlendi. [/font]

The Ellen DeGeneres show Ellen_portia4

En son Evanescense tarafından C.tesi Ara. 04, 2010 8:45 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Evanescense

Mesaj Cuma Ara. 03, 2010 7:41 pm tarafından Evanescense

Portia De Rossi'nin Ellen showa konuk olduğu bölüm.

En son Evanescense tarafından C.tesi Ara. 18, 2010 4:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Evanescense

Mesaj C.tesi Ara. 18, 2010 2:31 pm tarafından Evanescense

En son Evanescense tarafından Ptsi Ara. 20, 2010 3:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

Evanescense

Mesaj C.tesi Ara. 18, 2010 2:35 pm tarafından Evanescense

En son Evanescense tarafından C.tesi Ara. 18, 2010 4:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Evanescense

Mesaj C.tesi Ara. 18, 2010 2:36 pm tarafından Evanescense

Jüri Aranıyor: Ellen DeGeneres ‘American Idol’ı Bırakıyor

The Ellen DeGeneres show Ellen-american-idol_0

American Idol yarışmasının taze kan aradığına dair haberler, genç yetenekleri şöhret ve servet umuduyla bir kez daha kendine çekti.

Fakat yarışma bu kez jüri masasının diğer tarafındaki yeteneğini arıyor.

Bir sezonun ardından Ellen DeGeneres, Amerika’nın en çok izlenen TV programını, ‘’artık doğru bir şey yapmadığını hissettiği’’ için bırakıyor.

Ellen talk şovundaki samimi konuşmasında şunları söyledi: ‘’Bu sezon aynı zamanda şunu farkettim: yeni yetenekleri keşfetmeyi, desteklemeyi ve yetiştirmeyi seviyorum, fakat insanları yargılamak ve bazen duygularını incitmek benim için çok zor.’’

Değişikliğe gelince, bütün oklar masada boş kalan yer için Jennifer Lopez’i gösteriyor.

People dergisinin ulaştığı bazı kaynaklar da ‘’Söylenenler doğru. Lopez bu konuda çok heyecanlı,’’ dedi

Evanescense

Mesaj C.tesi Ara. 18, 2010 2:37 pm tarafından Evanescense

DeGeneres için soyadını değiştirdi

ABD'nin ünlü talk show sunucusu Ellen DeGeneres ile 2 yıl önce evlenen Portia de Rossi, eşinin soyadını aldı.

The Ellen DeGeneres show 100810-denegeresicinsoyad%C4%B1n%C4%B1degistirdi.widec

37 yaşındaki Rossi, mahkemeye ilk olarak Mart ayında başvurmuştu.

Gerekli yasal belgeleri imzalayan de Rossi, 7 Ağustos’ta, Los Angeles Yüksek Mahkemesi’ne giderek son işlemleri yerine getirdi.

Rossi’nin soyadının Eylül ayındaki duruşmadan sonra resmi olarak değişmesi bekleniyor.

Bu, Rossi’nin ikinci isim değiştirme talebi oldu. İlk ismi Amanda Lee Rogers olan Rossi, 15 yaşında “Venedik Taciri”ndeki karakterden esinlenerek Portia de Rossi adını almıştı.

Çiftin düğünü, 16 Ağustos 2008’de Beverly Hills’deki evlerinde gerçekleştirilmişti.

ntvmsnbc.com

- Similar topics