SİNEMAYA DAİR...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrong Turn-(Korku Kapanı) series

Korku Kapanı filminin en çok hangi serisinin beğendiniz?

Wrong Turn I

Wrong Turn II

Wrong Turn III

Wrong Turn V

Sonuçları Gör
220610

Wrong Turn-(Korku Kapanı) series Empty Wrong Turn-(Korku Kapanı) series

Wrong Turn-(Korku Kapanı) series Resim001

Rob Schmidt'in (Pensilvanya, ABD,1965 doğumlu) yönetmenliğini yaptığı korku, gerilim türü film. 2003 yapımı film teen-slasher (Teksas Kasabı, Halloween/Cadılar Bayramı, Elm Sokağı Kabusu, Çığlık, Fakülte filmleri) tarzındadır.

Chris bir iş görüşmesine yetişmek için otoyolda seyir halindedir. Bir kaza nedeniyle otoyol trafiği sıkışmıştır ve bu yüzden vakit kaybetmektedir. İş görüşmesine yetişebilmek için geri döner ve Batı Virgina otoyoluna çıkmak ister.Yolda benzininin azaldığını görür ve trafikten çabuk kurtulmak için bir tali yola sapar. Bu sırada tatil için yola çıkmış olan Jessie, Carly, Scott, Evan ve Francine otoyola fazla uzak olmayan bir yerde tekerlekleri patlayan arabalarıyla uğraşmaktadırlar. Chris aracının kontrolünü kaybederek bu grubun arabasına çarpar. Bu andan sonra işler karışır. Oluşan gerginliği Jessie, tekerlekleri patlattığını tahmin ettiği dikenli telleri keşfederek yatıştırır. Çünkü bu bir tuzak olabilir. Telefonla yardım istemek için arayışa giren grup ormanın içlerinde kendilerine dehşet dakikaları yaşatacak özürlü, deforme olmuş bedenleriyle ürkütücü görünümlü, insan eti yiyen üç karakterle mücadeleye başlarlar.
Evanescense
Evanescense
incapable of self
incapable of self

http://sinemayadair.websitem.info/

Bu yazıyı burda paylaş : reddit

Wrong Turn-(Korku Kapanı) series :: Yorum

Destiny

Mesaj Salı Haz. 29, 2010 2:31 am tarafından Destiny

İlk 3. izledim yine vahşet dolu bi yapım kan gövdeyi götürüyor hem kötü hemde izleyince izleyiseyi geliyor insanın.En çok 2. serisini beğendim bence en güzel iki.

- Similar topics